مایکروسافت، تامین کننده زیر ساخت های فناوری اطلاعات نوکیا

۲۵-۸-۱۳۹۰_IMAGE634570637882625995

نوکیا برای توسعه بخش های زیر ساختاری فناوری اطلاعات خود با شرکت های مایکروسافت، اچ پی و Telefonica قصد همکاری دارد.

شرکت نوکیا اعلام کرد که همکاری‌های بیشتری با مایکروسافت و دیگر کمپانی‌ها جهت فراهم کردن زیرساخت‌های IT خواهد داشت؛ علاوه بر این نوکیا قصد دارد معماری تحت شبکه‌ی ابری را ارائه کرده و به کمک این معماری و موقعیت منحصر به فرد خود، به بهره‌برداری کامل از پتانسیل IT و روابط خواهد پرداخت؛ هدف این شرکت فراهم کردن کیفیت برتر، سرعت بیشتر و معرفی سریع خدمات جدید خود است.

مایکروسافت توسط سرویس‌های آژور و آفیس ۳۶۵، واسطه‌ای برای انتقال دادن سرویس‌های فناوری اطلاعات نوکیا به شبکه‌ی ابری خواهد بود. شرکت اچ‌پی هم رنج وسیعی از سرویس‌های فناوری اطلاعات را فراهم می‌کند و شرکت Telefonica خدمات مخابراتی نوکیا را ارائه خواهد کرد.

منفرد ایمیتزر -رئیس ارشد شبکه نوکیا، گفت:

این سرمایه گذاری، کیفیت زیرساخت‌ها و سرعت را بهبود می‌دهد. علاوه بر این شبکه جهانی نوکیا را ساده‌تر کرده و سرویس‌ّها و ارتباطات بهتری را برای کاربران و کارمندان فراهم می‌کند. در خصوص همکاری با دیگر شرکت‌ها، ما قصد رسیدن به یک پایه مستحکم از نرم‌افزار نسل بعدی و بهینه‌سازی هزینه‌های زیرساخت را داریم. این تجدید زیرساخت فناوری اطلاعات، بزرگ‌ترین و تاثیر گذارترین برنامه فناوری اطلاعات در طول چند سال اخیر است.

نظر شما در خصوص همکاری مایکروسافت با نوکیا چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *