اپلیکیشن اختصاصی I/O 2015 در پلی استور منتشر شد

۵-۱۵-۲۰۱۵ ۱-۵۶-۲۴ AM

گوگل در رویداد I/O توسعه دهندگان اکوسیستم خود را دور خود جمع می کند تا آخرین نوآوری های خود را جهت توسعه نرم افزار معرفی نماید.

گوگل به زودی کنفرانس توسعه دهندگان خود را در اواخر ماه جاری برگزار می‌کند و این کمپانی طبق روال گذشته در آن به معرفی برخی ویژگی‌های سیستم عامل جدید خود خواهد پرداخت؛ گوگل نسخه جدید سیستم عامل اندروید که فعلا با نام اختصاری اندروید M شناخته می‌شود را در این کنفرانس رونمایی خواهد کرد.

گوگل به منظور سهولت بخشیدن به زمان‌بندی و برنامه ریزی این کنفرانس برای افرادی که ثبت نام کرده‌اند، اپلیکیشن اختصاصی آن را عرضه کرده است. این اپلیکیشن در گوگل پلی منتشر شرده و افراد شرکت کننده در این کنفرانس، می‌توانند با دانلود و نصب کردن آن‌ها اطلاعات دقیق کنفرانس را دریافت کنند.

گوگل درباره این اپلیکیشن گفت:

هفته‌ی گذشته تاریخ دقیق برگزاری کنفرانس I/O را در وب‌سایت رسمی این کنفرانس رونمایی کردیم؛ حال برای سفارشی کردن زمان‌بندی و برنامه‌ی خود برای کنفرانس I/O می‌توانید اپلیکیشن آن را دانلود کنید. تمامی زمان‌بندی‌ها هم در وب‌سایت و هم در اپلیکیشن به طور همزمان همگام‌سازی خواهد شد. به منظور بروز بودن بیشتر، در تنظیمات این اپلیکیشن می‌توانید تقویم گوگل را با آن همگام‌سازی کنید تا از رویدادهای شخصی و مختص کنفرانس I/O مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *